Sprawdź nas:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Skontaktuj się z nami!

Szukasz niepowtarzalnych zajęć dla dzieci lub potrzebujesz nietuzinkowej atrakcji okraszonej porządną dawką ciekawostek na event firmowy?

Może wymarzyłeś sobie sesje fotograficzną z ptakami drapieżnymi?

Ptaki nie dają Ci spać po nocach i są utrapieniem dla twojej firmy lub mieszkańców, niszcząc fasady budynków czy infrastrukturę zakładową?

Na wszystkie te pytania jest jedna odpowiedź "Sokolnictwo Raróg". Świadczymy usługi na najwyższym poziomie w każdym zakątku Polski 

GALERIA

Poznaj świat podniebnych łowców

Z wykształcenia jestem technikiem weterynarii. Od dzieciństwa otaczały mnie zwierzęta, ale parę lat temu zapytana czym będę się zajmować w przyszłości, przez myśl by mi nawet nie przeszło, że będzie to tak niszowy zawód jak sokolnik. Samymi ptakami drapieżnymi zainteresowałam się studiując na SGGW. Tam poznałam tajniki układania tych pięknych stworzeń, ich biologię czy behawior. Przez lata współpracując z innymi firmami zdobywałam doświadczenie przy biologicznej ochronie obiektów, czy prowadzeniu pokazów. Od lat również zajmuje się prowadzeniem zajęć edukacyjnych dla najmłodszych. Dzielenie się wiedzą sprawia mi ogromną przyjemność w szczególności, że w firmie mamy małego pomocnika, który jest głodny wiedzy.

POZNAJ NASZE PTAKI

Obcowanie z żywym zwierzęciem zostawia niezapomniane wrażenia, uwrażliwia na piękno natury i pokazuje inną – niż wirtualna rzeczywistość. My możemy to robić dzięki naszej ptasiej ekipie. Poznajcie ich...

WIĘCEJ

TROCHĘ HISTORII

Sokolnictwo powstało już tysiące lat temu, z praktycznej potrzeby pozyskiwania przez ludzi pożywienia. Człowiek obserwował sposób polowania zwierząt drapieżnych, jednak szybko zorientował się, że być może nigdy nie osiągnie takich zdolności łowczych jak np. ptaki drapieżne. Pojawił się wówczas pomysł, aby ułożyć zwierzęta, tak by możliwym było polowanie z ich pomocą. W tym momencie powstało sokolnictwo, które jest jedną z najstarszych metod polowania. Współczesne sokolnictwo jest nie tylko pasją, ale również stylem życia.

GALERIA

Masz pytania ? Propozycje ? Napisz do nas.

O nas

KONTAKT